Dragi učenci 4. in 5. razreda ter spoštovani starši,

v ponedeljek, 1. junija 2020, se ponovno vračate v šolo. Radi bi vas spomnili, da s seboj prinesite šolske potrebščine za pouk po urniku. Podrobnejše informacije vam bodo posredovale razredničarke.

Učenci se pred glavnim vhodom zberete ob 8.00 (pri tem upoštevate varnostno razdaljo). Starše naprošamo, da v šolo ne vstopate.

Interesnih dejavnosti in izbirnih predmetov zaenkrat še ne bomo izvajali, saj želimo, da prihaja do čim manj stikov med učenci iz različnih skupin. Prosimo vas tudi za razumevanje ob omejitvah. Upoštevajte prilagojen hišni red in pravila šole.

Prosimo vas, da zagotovite, da so otroci zdravi in da niso bili v stiku z okuženimi osebami. Če dvomite o zdravstvenem stanju otroka, se posvetujte z otrokovim pediatrom.

Izjava za starše NIJZ : izpolnjeno naj otrok že prvi dan odda razredničarki.

Uspešno in veselo vrnitev v šolske klopi vam želimo!

vodstvo šole