Pozdravljeni,

v času, ko v družbi prevladujeta tesnoba in negotovost, želimo otrokom predati pomembno sporočilo: da za vsakogar obstaja več kot le ena dobra karierna pot in da je treba pri izbiri šole in poklica tudi uživati. Zadovoljstvo z življenjem in kariero ni odvisno zgolj od ene same »usodne« odločitve, temveč se gradi korak za korakom, na poti mnogih odločitev.

Obveščam vas, da je tudi letos Zavod za zaposlovanje za učence zadnje triade pripravil nagradni natečaj, pri katerem učenci razmišljajo o svoji prihodnosti, svoja razmišljanja povežejo v ustvarjalen izdelek in s tem lahko dobijo eno od številnih praktičnih nagrad.

Na natečaju lahko sodelujejo otroci zadnje triade OŠ. Slediti morate korakom naloge natečaja in ustvarijo izdelek po lastni želji, ki ga nato poslikate ter fotografijo skupaj s skenom izpolnjene prijavnice pošljete do 3. decembra 2021 na elektronski naslov natecaj@ess.gov.si. Vse o natečaju ter potrebne dokumente najdete na povezavi.