Dragi učenci, spoštovani starši in cenjeni kolegi!

Naša šola bo sodelovala v dobrodelnem tednu »ZA OTROŠKI NASMEH«, ki ga organizira Območno združenje Rdečega Križa Ljubljana. S skupnimi močmi bomo obdarili čim več otrok prve triade, ki izhajajo iz socialno ogroženih družin.

Dobrodelni teden »ZA OTROŠKI NASMEH« bo potekal med 1. 12. in 10. 12. 2021.

Podarite lahko SUHO SADJE, PIŠKOTESLADKARIJE in NOVE KAPE, ŠALE, NOGAVICE, ROKAVICE za otroke.

Hkrati pa bomo s pomočjo zbiralnikov zbirali prostovoljne prispevke »1 € ZA OTROŠKI NASMEH« – za pomoč otrokom iz socialno ogroženih družin. Zbiralniki se bodo nahajali pri obeh vhodih v šolo in v šolski svetovalni službi (od 1.12. do 10.12.2021).

Pridružite se nam v dobrodelnem tednu in prispevajte za lepši vsakdan naših najmlajših. Bodimo zgled za mlade, spodbudimo jih z lastnimi dobrodelnimi dejanji! Vnaprej iskrena hvala.