Ponovno se leto izteka in približuje se čas obdarovanja, radosti in veselja. Da bi lahko pričarali vsaj kanček prazničnega vzdušja, veselja in upanja čim večjemu številu otrok iz socialno ogroženih družin, vas vabimo k sodelovanju v dobrodelni akciji, ki jo organizira Območno združenje Rdečega Križa Ljubljana.

V dobrodelnem tednu »ZA OTROŠKI NASMEH«, ki bo potekal med 20. 11. in 27. 11. 2023, lahko podarite SUHO SADJE, PIŠKOTE, SLADKARIJE in NOVE KAPE, ŠALE, NOGAVICE, ROKAVICE za otroke.

Hkrati pa bomo s pomočjo zbiralnikov zbirali prostovoljne prispevke »1 € ZA OTROŠKI NASMEH« – za pomoč otrokom iz socialno ogroženih družin. Zbiralnika se bosta nahajala v vetrolovu pri vhodu in v pisarni šolske svetovalne službe.

Prepričani smo, da bomo tudi tokrat stopili skupaj in pokazali veliko mero solidarnosti, sočutja in empatije do naših najmlajših.