Koristne povezave

• zobna ambulanta - 01 544 32 34
  • faks - 01 520 38 58
  OŠ Vodmat, Potrčeva1, Ljubljana

Skupna obvestila za drugi razred

Drugošolci na športnem dnevu

V sredo, 5. 10. 2022, smo se drugošolci podali na športni dan proti Rašici. Z avtobusom smo se odpeljali do Črnuč in nato peš odkrivali lepote, ki nam jih je pripravila jesen. Nabirali smo jesenske plodove, preučevali liste, občudovali potočke, spoznavali različne živali, se družili in uživali na svežem zraku. Imeli smo se zares super in se v spremstvu sonca in polni vtisov vrnili v šolo.

Drugošolci z učiteljicami Dragico, Slađano in Ano

Drugošolci dihamo ples

Torek, 20. 9. 2022, je bil za drugošolce naše šole zares super dan. Z učiteljicami smo se sprehodili do Kongresnega trga, kjer je potekal festival Diham ples. Zbrala se je nepregledna množica otrok in skupaj smo plesali na svežem zraku, se družili in uživali na soncu. Plesali smo korake dveh plesov, ki smo ju vadili že v šoli, učitelji plesne šole Kazina pa so nas naučili še nekatere nove.

Kongresni trg se je kar tresel od petja, plesa in dobre volje, po koncu pa smo obiskali še tržnico in se posladkali s sočnimi mandarinami. V šolo smo se vrnili zadovoljni, utrujeni in polni lepih vtisov.

Drugošolci z učiteljicami

Ponudba novoletnih voščilnic na OŠ Vodmat

V mesecu decembru si boste s prostovoljnimi prispevki na naši šoli lahko priskrbeli čudovite novoletne voščilnice, ki so jih pod mentorstvom njihovih učiteljev ustvarili učenci od 1. do 5. razreda. S tem boste prispevali v šolski sklad. Paketi novoletnih voščilnic (po 3 ali 5 skupaj) so od 2. decembra na voljo pri učiteljih podaljšanega bivanja in šolski svetovalni službi.

Jesensko počitniško varstvo

Tudi letos bo med jesenskimi počitnicami Zveza prijateljev mladine med počitnicami poskrbela za varstvo otrok od 1. do 5. razreda, in sicer vsak dan, od 28. do 30. oktobra 2019 od 7. do 16. ure. Poskrbljeno bo tudi za prehrano. Varstvo bo potekalo na OŠ Ledina oziroma na OŠ Mirana Jarca. Obvezne predhodne prijave. Več informacij na letaku.

Učenci razredne stopnje na atletskem športnem dnevu

V četrtek, 18. 4. 2019, smo se učitelji in učenci razredne stopnje odpravili proti Parku Kodeljevo, kjer so se učenci pomerili v štirih disciplinah. Preizkusili so v metu vortexa in skoku v daljino ter teku na 60 m in 600 m. Med čakanjem na naslednjo aktivnost so se učenci kratkočasili z igrama Gnilo jajce in Jon Marijon ter pripovedovanjem šal. Aktivno smo preživeli sončno dopoldne.

zapis in fotografije: Katarina Polovič

Prosta mesta v programih zimskega počitniškega varstva

Nekateri izvajalci zimskega počitniškega varstva, ki jih MOL sofinancira preko javnega razpisa, imajo še prosta mesta v svojih programih, ki bodo potekali prihodnji teden.

Vsi programi so namenjeni otrokom od 1. do 5. razreda OŠ, vključujejo kosilo in dve malici ter trajajo 9 ur dnevno. Za socialno ogrožene otroke so vsi programi brezplačni. Sicer pa so informacije o vseh programih, kjer so še prosta mesta, v priponki.