Spoštovani starši,

septembra 2024 si želimo ponoviti zbiralno akcijo starega papirja. V ta namen vas prosimo, da zvezke in delovne zvezke, ki jih ne nameravate arhivirati za spomin oziroma morebitno učenje, pospravite na kupček, ki naj čez počitnice počaka na našo septembrsko zbiralno akcijo papirja. Izkupiček zbiralne akcije gre v šolski sklad, iz katerega sofinanciramo različne aktivnosti za otroke naše šole (izobraževanja staršev, delavnice za otroke, tekmovanja, nakup igral in didaktičnih pripomočkov, sofinanciranje šole v naravi za socialno ogrožene družine).

Namesto da papir, ki ga ne potrebujete več, odvržete v moder zabojnik, lahko s tem pomagate šoli, da obogati šolski program ali kakšnemu otroku več omogoči, da se skupaj s sošolci udeleži šole v naravi.

V upanju, da nam ponovno uspe zbrati nekaj dodatnega denarja za šolski sklad, vas lepo pozdravljamo in vam želimo lepe počitnice.