01 520 38 50

Osnovna šola Vodmat prenovljena 2019

V knjižnici

V razredu

V telovadnici

Mladi raziskovalci

Na šolskem vrtu

Gremo v Lutkovno gledališče Ljubljana

znak kulturna šola
znak kulturna šola
Hitre informacije

tajništvo – 01 520 38 50
ravnateljica – 01 520 38 52
pomočnica ravn. – 01 520 38 60
zbornica – 01 520 38 61
zbornica – 01 520 38 62
računovodstvo – 01 520 38 57
svetovalna služba – 01 520 38 68
svetovalna služba – 01 520 38 73
mobilna spec. peda. – 01 520 38 66
knjižnica – 01 520 38 63
kuhinja – 01 520 38 56
zobna ambulanta – 01 544 32 34
faks – 01 520 38 58

  OŠ Vodmat, Potrčeva1, Ljubljana
Novice

Košarka: starejši učenci v polfinalu državnega tekmovanja

V petek, 20. 1. 2023, se je na OŠ Grm v Novem mestu odvijal četrtfinalni turnir prvenstva osnovnih šol Slovenije v KOŠARKI za starejše učence. Ekipa naše šole je na koncu zasedla 1. mesto na turnirju in se tako uvrstila na polfinalni turnir državnega tekmovanja.

Ekipo so sestavljali: Možic Tine, Švajger Aleksei, Vidović Simon in Žagar Vid iz 9.aAndlovec Aljaž, Novak Andraž, Novak Bor, Hameršak Jakob in Sterniša Tom iz 9.b, Krušec Lovro, Srdić Lajtner Borja in Zulić Danis iz 8.a ter Umićević Ognjen iz 8.b.

ČESTITAMO!

Tkemo prijateljske vezi … in zapestnice!

Nigerijska modrost pravi: “Pravega prijatelja se drži z obema rokama.” Četrtošolci pa so se odločili, da se bodo povezali tudi z zapestnicami!

Zapestnice prijateljstva so tkali na delavnici v Slovenskem etnografskem muzeju, kjer pa so si ogledali tudi stalno razstavo Med naravo in kulturo.

Zapestnice učencev 4. a
Zapestnice učencev 4. b

Košarka: mlajši učenci

V sredo, 18. 1. 2023, se je na OŠ Poljane odvijala tekma prvenstva osnovnih šol Ljubljane v KOŠARKI za mlajše učence med ekipo naše šole in OŠ Poljane. V izenačeni tekmi je ekipa naše šole tekmo žal izgubila z rezultatom 34:27, vendar igralcem ne gre očitati izjemne borbenosti in kar nekaj dobrih potez.

Ekipo so sestavljali: Jeftič Mark, Škof Luka in Žurga Erik iz 7.aDominik Filip Tiberij, Đokić Stefan, Podboj Jakob in Žejn Bine iz 7.bPrepeluh Bert iz 6.a ter Jug Žan, Nikić David, Tušek Maj in Zbačnik Gašper iz 6.b.

ČESTITAMO!

Dostopnost