Po dobrem tednu dni se radostno spominjamo dobrodelnega koncerta Nasmeh v očeh, ki smo ga v četrtek, 1. junija 2023, organizirali z Upravnim odborom šolskega sklada OŠ Vodmat.

Nastopili so: mlajši otroški pevski zbor, v katerem prepevajo učenci 1. in 2. razreda, otroški pevski zbor, v katerem so odlično uglašeni učenci od 3. do 5. razreda, mladinski pevski zbor, učenci, ki obiskujejo interesno dejavnost Instrumentalni pouk kljunaste flavte, gledališka skupina s predstavo Povodni mož, drugošolci, ki so zaplesali ljudski ples, ter UPS – Učiteljska pevska skupina.

Koncerta se je udeležilo okoli 300 obiskovalcev, ki so radodarno podprli naš šolski sklad. V ta namen smo zbrali 1590 €.

Veseli in hvaležni smo za podporo ter se nadejamo, da bo koncert postal tradicionalen.

avtorica fotografij: Polona Kruh

Nastopajoči so prepevali pod taktirko zborovodkinje Simone Burkeljca.
Koncert sta povezovala naša učitelja Slađana Zvizdalo in Žiga Bokal.
Ravnateljica Mateja Petrič je zbranim namenila srčen in spodbuden govor.
Učiteljica Tinka Majaron je zbora spremljala s flavto.
Pri izvajanju pesmi Mlade oči so se luči zatemnile in prižgale lučke …
Zbrane je nagovorila tudi predsednica UOŠS ga. Špela Krasko Gerbec.
Za zvok in glasbeno spremljavo sta poskrbela Sandi in Nataša Sadar Šoba.