Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši!
Polni pričakovanj vstopamo v novo šolsko leto. Verjamemo, da ste si zastavili cilje, nove naloge in izzive, ki jih boste postopoma tudi uresničevali.
Stremeli bomo k temu, da vsakomur zagotovimo spodbudno in varno učno okolje: šolo, v kateri se bomo vsi počutili dobro, šolo, ki je od nas vseh, šolo, v kateri vsak učenec napreduje po svoji edinstveni poti pri učenju, pridobivanju znanja in spretnosti, šolo, ki bo spodbujala znanje in ustvarjalnost, šolo, ki nas bo povezala.
Pri uresničevanju ciljev ste pomembni tudi vi, spoštovani starši, zato vas vljudno vabimo, da sodelujete z nami in nas obiščete na govorilnih urah, individualnih pogovorih, predavanjih za starše, roditeljskih sestankih, kjer se boste seznanili z delom vaših otrok, se posvetovali z učitelji, ki skrbijo za napredek in optimalni razvoj vaših otrok, ter nam tudi vi pomagali pri uresničevanju zastavljenih nalog.
Želimo vam spodbudno in uspešno šolsko leto!
Mateja Petrič, ravnateljica
Nataša Sadar Šoba, pomočnica ravnateljice